درخواست مشاوره

تماس با ما

ThinkstockPhotos-487710327-WEB بهترین روش کاشت موکدام روش کاشت مو بهتر است؟

معمولا پرسش هایی که از طرف مراجعه کنندگان و بیماران از متخصصین و کارشناسان مرکز تخصصی کاشت مو و ترمیم مو مطرح می شود این است که تا به امروز کدامیک از روش های کاشت مو اعم از تکنیک های جدید و تکنیک های قدیمی نتایج قابل توجه ای داشته اند؟

انتخاب بهترین روش کاشت مو

این سوال را می شود این طور پاسخ داد که اگر شما قبل از مراجعه به مراکز و کلینیک های کاشت مو تحقیقات کافی را انجام داده باشید و همچنین با توجه به عقبه ی آن مرکز می توانید با مشاوره خوب بهترین روش کاشت مو را انتخاب کنید.

همانطور که قبلا بارها گفته شده روشهای قدیمی و سنتی کاشت مو دیگر منسوخ شده و روش ها و تکنیک های جدیدی جایگزین آنها شده اند.

یکی از بزرگترین دغدغه های ما هنگامی که تصمیم جدی برای کاشت مو گرفته ایم انتخاب یک روش کاشت مو است. در واقع راهی برای پیدا کردن بهترین روش کاشت مو. اما باید این موضوع را نیز در نظر داشته باشیم فضای اینترنت و شبکه های اجتماعی مملو از تبلیغات وسوسه کننده است. حتی گاهی متاسفانه تبلیغات دروغین و اغراق آمیز در مورد یک روش خاص کاشت مو.

ما در این مقاله سعی در مقایسه سه روش کاشت موی FIT, SUT, FUT داریم. اگرچه بهترین روش کاشت مو برای شما باید توسط پزشک مشاور شما انتخاب شود. اما داشتن اطلاعات در مورد روش های مختلف کاشت مو خالی از لطف نیست.

Author aria

More posts by aria

Leave a Reply

ثبت مشاوره کلینیک آریا