درخواست مشاوره

تماس با ما

مقاله

بهترین کلینیک زیبایی کدام است

By جولای 24, 2018 No Comments

بهترین کلینیک زیبایی

اگر چه توجه به زیبایی همواره در انسان ها وجود داشته است اما این مسئله در سال های اخیر اهمیت بیشتری به دست آورده و شاید یکی از دلایل این اهمیت را بتوان به توسعه روش های جوانسازی پوست ارتباط داد. امروزه انسان می داند که روش های مختلفی برای درمان چین و چروک و عارضه های پوستی وجود دارد که کمک می کند تا محدودیت هایی از قبیل نوع تیپ پوستی، سن فرد، میزان عارضه های پوست و… برداشته شده و همه افراد بتوانند از انی خدمات استفاده کنند. همزمان با افزایش استقبال و تقاضای مردم درمورد خدمات زیبایی و جوانسازی پوست، تعداد بهترین کلینیک زیبایی در کشور بیشتر از قبل از شده است به گونه ای که امروزه در هر شهر چندین کلینیک زیبایی را وجود دارد که مردم می توانند برای جوانسازی پوست و یا درمان بیماری های پوستی به آنجا مراجعه کنند.

-عمل-کاشت-مو-600x398 بهترین کلینیک زیبایی کدام است

معرفی کلینیک زیبایی

در ابتدا لازم دانستیم که تعریفی از بهترین کلینیک زیبایی و خدمات آن داشته باشیم تا شما بدانید که برای جوانسازی پوست خود به چه مراکزی باید مراجعه نمود. در هر کلینیک زیبایی خدماتی من جمله زیباسازی و جوانسازی پوست، درمان عارضه های پوستی، رفع موهای زائد بدن و مواردی از این قبیل انجام می شود. امروزه برخی از خدمات زیبایی همانند تاتوی ابرو، کاشت ابرو و.. در آرایشگاه ها انجام می شود اما به شما توصیه می کنیم که برای هر کدام از موارد ذکر شده تنها به کلینیک زیبایی مراجعه کنید زیرا کلینیک ها دارای مجوز از وزارت بهداشت هستند و یک مکان زمانی صلاحیت استفاده از این مجوز را خواهد داشت که از نظر تجهیزات کاملا به روز بوده و موارد بهداشتی و ایمنی بر طبق اصول جهانی در آن رعایت شده باشد.

-زیبایی بهترین کلینیک زیبایی کدام است

ویژگی های یک کلینیک زیبایی استاندارد

جالب است بدانید که تمامی کلینیک های زیبایی که در کشور وجود دارند علی رغم داشتن مجوز، ولی از نظر کیفیت کاری در سطح ایده آل نبوده و نمی توان به آن ها اعتماد نمود در نتیجه شما نباید تنها براساس نام کلینیک به انجام اعتماد نموده و سلامت و زیبایی پوست خود را به آن ها بسپارید. در این قسمت ما شما را با ویژگی های یک کلینیک زیبایی ایده آل و استاندارد آشنا خواهیم کرد تا قبل از مراجعه ابتدا تحقیق نموده و سپس اقدام نمایید:

  • در داخل هر کلینیک زیبایی باید تابلویی نصب شده و تمامی قوانین و مقررات کلینیک براساس قوانین وزارت بهداشت در آن ذکر شود.
  • گاها دیده شده است که در کلینیک زیبایی از پزشکان عمومی برای عمل های زیبایی کمک گرفته می شود در حالی که این پزشکان اطلاعات جزئی و تخصصی در مورد عمل های زیبایی و خدمات درمانی پوست ندارند در نتیجه کیفیت کار ایده آل نخواهد بود.
  • متاسفانه دانش اغلب مردم در مورد روش های جوانسازی و زیبایی پوست، تنها در حد کلی بوده و هیچ یک از مردم عادی اطلاعات کامل در مورد کارایی هر روش، عوارض آن ها و حتی صلاحیت استفاده از این روش برای پوست خود ندارند و فقط براساس شهرت هر کدام از متدها به سراغ انتخاب آن ها می روند لذا در هر کلینیک زیبایی باید خدمات مشاوره رایگان ارائه شود تا مراجعه کننده قبل از اقدام به عمل بتوانند پاسخ تمام سوالات خود را کسب نموده و از همه جوانب آن آگاهی داشته باشد.

-پوست-و-مو-600x263 بهترین کلینیک زیبایی کدام است

  • به تجهیزات و دستگاه های مورد استفاده در بهترین کلینیک زیبایی دقت کنید. با توجه به ظرافت این خدمات زیبایی و درمان لذا کلیه وسایل باید مدرن بوده و به آخرین تکنولوژی های دنیا مجهز باشند تا ظرافت و کیفیت کار بالا رفته و کوچکترین عارضه برای بدن رخ ندهد.
  • یک کلینیک زیبایی باید کاملا بهداشتی بوده و کوچکترین کثیفی و حتی بی نظمی در داخل آن دیده نشود. کلیه وسایل و حتی اتاق کار باید در زمان مراجعه هر فرد تمیز بوده و همچنین وسایل باید قبل از عمل زیبایی یا درمانی استریل باشند.
  • پزشک معالج نباید تنها به خواست بیمار توجه کند زیرا یک فرد معمولی اطلاعات تخصصی و پزشکی درمورد روش های مرود استفاده نداشته و نمی داند که این متدها چه ضررهایی برای او خواهد داشت لذا پزشک موظف است بیمار را از این نظر آگاه کرده و حتی در صورت لزوم وی را منصرف نماید.
  • هر یک از روش های زیبایی عوارض و مزیت های خاص خود را دارند لذا در هر کلینیک زیبایی باید کاتالوگ هایی برای معرفی هر روش تهیه شده باشد و در داخل آن به معرف روش، مزایای آن، عوارض بعد از عمل و برتری های این روش نسبت به سایر متدها بپردازد.
  • با توجه به این که بعد از انجام تمامی روش های زیبایی پوست عوارض کوتاه مدت رخ می دهد لذا نه تنها باید در داخل کاتالوگ ها توضیحاتی در این مورد داده شود بلکه پزشک متخصص موظف است کلیه مراقبت های لازم بعد از عمل را برای بیمار توضیح دهد.
  • در بهترین کلینیک زیبایی باید خدمات تلفنی برای بیماران در نظر گرفته شود تا در صورت لزوم بتوانند در هر زمان پاسخگوی سوالات بیماران باشند چرا که بعد از عمل حتما این خدمات نیاز خواهد شد.
  • اتاقی که قرار است عمل مربوطه در آنجا انجام شود باید آرام و بدون استرس باشد به این معنا که باید زیبا، شیک و با رنگ های مناسب طراحی شده باشد. دکوراسیون اتاق عمل بسیار مهم است زیرا مهمان اندازه که می تواند به انسان آرامش القا کند، در صورتی که دکوراسیون مناسب نباشد می تواند حس بدی را به بیمار منتقل نماید.

 

 

Author aria

More posts by aria

Leave a Reply

ثبت مشاوره کلینیک آریا