کشیدگی ردیف و محتوا

بوتاکس زیر بغل

botox-in-your-armpit-bigstock-Close-Up-Of-Happy-Young-Woman-small-1493195189-600x199 بوتاکس زیر بغل

قبل از آغاز درمان تعریق زیاد بدن، برای تعیین نقاطی که تعرق در آن به شکل بدی رخ می‌دهد و همچنین برای بررسی تاریخچه سلامتی شما به‌منظور اطمینان حاصل نمودن از اینکه شما هیچ‌گونه مشکلی در سلامتی خود ندارید که با تزریق بوتاکس زیر بغل در تعارض باشد و یا بیماری شمارا بدتر کند، جلسه‌ی مشاوره با پزشک خود خواهید داشت. سپس برای آگاهی شما از هرگونه علائم ناخواسته، درباره عوارض جانبی احتمالی روش درمان با شما صحبت خواهد شد.

مراحل درمان می‌تواند در اتاق معاینه و یا اتاق عمل انجام یابد. این موضوع بسیار مهم است که بدانید که در حین انجام مراحل درمان هوشیار هستید. در اکثر مواقع تزریق بوتاکس زیر بغل حدود 10 تا 20 دقیقه به اتمام می‌رسد و معمولاً از کرم بی‌حسی موضعی استفاده می‌شود.

برای جلوگیری از عفونت، ابتدا محل تزریق پاک می‌شود. بعدازآنکه منطقه زیر بغل به‌وسیله کرم موضعی، بی‌حس شد، برای تزریق بوتاکس از سوزنی کوچک و باریک در زیر بغل (اگزیلا) استفاده می‌شود. برای هر زیر بغل تقریباً 50 واحد بوتاکس تزریق می‌شود؛ که این کار نسبتاً به‌سرعت انجام می‌گیرد.

زیربغل (آگزیلا) متداول‌ترین و آسان‌ترین محل برای انجام تزریق بوتاکس است. اغلب اندکی از یک محلول روی پوست گذاشته می‌شود تا محل دقیق نقطه‌ای که فرد در آن عرق می‌کند، دیده شود. سپس بوتاکس درمان تعریق زیر بغل با یک سوزن بسیار کوچک درست در زیر پوست تزریق می‌گردد. برای آنکه درمان تقریباً بدون درد باشد، معمولاً مقداری ماده‌ی بی‌حسی به محلول بوتاکس افزوده می‌شود. این فرآیند فقط چند دقیقه طول می‌کشد.

در چه سنی می توان تزریق بوتاکس را انجام داد ؟

تزریق بوتاکس زیر بغل معمولا بالای سن ۲۰ انجام می شود ، در اشخاصی که جهت زیبایی می خواهند تزریق بوتاکس را داشته باشند تزریق بوتاکس کمتر از این سن توصیه نمی شود .

نکاتی را که پس از تزریق بوتاکس باید انجام داد ؟

دراز کشیدن به مدت ۴ ساعت پس از تزریق ممنوع است .

ناحیه تزریق شده را نباید ماساژ داد .

نواحی تزریق شده را نباید به شکل ارادی منقبض کرد .

نباید از کمپرس گرم و یا سرد پس از تزریق استفاده شود .

آیا پس از قطع تزریق بوتاکس نواحی تزریق شده با افتادگی بیشتری روبرو می شوند ؟

خیر – پس از اینکه اثر بوتاکس به اتمام رسید ، عضلات به تدریج شل و به حالت اولیه خود باز می گردند ، اما به هیچ عنوان افتادگی بیش از پیش رخ نمی دهد

بوتاکس بهترین گزینه برای بیمارانی است که به دنبال راهی برای کنترل تعریق زیاد بدن خود هستند. پزشکان ما تاریخچه سلامتی شمارا بررسی خواهند کرد تا مناسب بودن این درمان را برای شما تعیین کنند.

 

دیدگاه خود را ثبت کنید