کشیدگی ردیف و محتوا

تزریق چربی چیست ؟

تزریق چربی عملی است که طی آن چربی از نواحی که در آن جا انباشته شده مانند خارج ران، برداشته می شود و به نواحی دیگر مانند صورت، دست ها، سینه ها و باسن تزریق می شود.زیبایی و جوانسازی صورت ، از دیرباز مورد توجه مردم بوده چرا که صورت اولین بخش از بدن شما هستش که دیده می شود. یکی از راه های جوانسازی و  زیباسازی فرم دهی صورت، تزریق چربی برای از بین بردن چین و چروک و فرم دهی به لب ها و گونه  ها و سایر اجزاء صورت است.

در صورتی که تزریق توسط افراد خبره انجام شود این کار بسیار ایمن است و ماندگاری بالایی دارد و تاثیری طبیعی ایی نیز به وجود می آورد. هر ساله هزاران نفر تزریق چربی را با موفقیت انجام می دهند ،در کلینیک تخصصی آریا تزریق چربی توسط پزشک متخصص و کادری مجرب صورت میگیرد و همه روز افراد مختلفی برای انجام تزریق به نواحی مختلف صورت خود به این کلینیک مراجعه میکنند.

مراحل تزریق چربی

تزریق چربی دارای چندین مرحله است که در ادامه با آن اشنا میشوید.

-چربی تزریق چربی چیست1- ابتدا چربی مورد نیاز برداشته می شود.

در مرحله اول ناحیه مورد نظر توسط پزشک متخصص قرار است که از آن چربی خارج خواهد شود، مشخص میشود. چربی مورد نیاز توسط یک سوزن کوچک زیر پوستی برداشته می شود. این مرحله با دقت زیادی انجام می گیرد ، پزشک متخصص این عمل را با دقت تمام انجام می دهد تا بافت چربی آسیب نبیند. همچنین باید بدانید که مقدار چربی خارج شده از بدن فرد، بسیار کم می باشد.

2- سپس چربی خارج شده جدا می شود.

برای عمل تزریق چربی، فقط به سلول های چربی نیاز است و نه موادی که به آنها چسبیده اند. بنابراین باید چربی را از مایعات و موادی که در کنار چربی هستند جدا کرد. برای این کار از دستگاه سانتریفیوژ استفاده می شود. سانتریفیوژ با تولید سرعتی بسیار زیاد، سبب به وجود آمدن نیروی گریز از مرکز می شود و چربی را جدا و خالص می‌کند.

 

3-عمل تزریق چربی آغاز می شود.

پس از این که چربی تخلیهو  خالص سازی شد، تزریق کردن چربی به اندام مورد نظر آغاز خواهد شد. در این مرحله، پزشک متخصص، با یک نوع سرنگ مخصوص، چربی را به اندام های مشخص شده تزریق می کند.

در چه زمانی میتوانیم عمل تزریق چربی را انجام دهیم؟

  • اگر در صورت شما ناحیه ایی فرو رفته و چروکیده وجود دارد.
  • اگر بخواهید تاثیر دائمی بیشتری نسبت به سایر روش ها و پرکننده های موقتی داشته باشید.
  • اگر بخواهید جای زخم و چین و چروک را از بین ببرید ، و صورتتان را جوان تر کنید.

نکات مثبت تزریق چربی

–  در عمل پیوند اتولوگ چون پیوند از بدن خودتان میباشد و از آن به عنوان پرکننده پوستی استفاده میشود، واکنش های حساسیتی کاهش می یابد.

– نتایج حاصل از تزریق چربی کاملا طبیعی و با ماندگاری بالا بدون هر گونه عارضه می باشند.

عوارض تزریق چربی:

معمولا این روش دارای حداقل عوارض است که میتوان به کبودی و تورم در ناحیه تزریق اشاره کرد که بعد از چند روز از بین میرود.

در بعضی از موراد در صورت رعایت نکردن اصول تزریق و مجرب نبودن پزشک مربوطه یا خود فرد، باعث عفونت در آن ناحیه میشود. البته لازم به ذکر است که عوارض این عمل بیشتر به شكل تورم در ناحیه ایی که تزریق انجام شده قابل مشاهده است،  كه پس از 2 هفته از بین می رود.

نتایج تزریق چربی

معمولا تجربه نشان می دهد که نتایج عمل تزریق کردن چربی، پس از انجام عمل کاملا مشهود میباشد. برخلاف بسیاری از متدهای دیگر که برای زیبایی و جوانسازی پوست وجود دارند، تزریق چربی روشی است که نتایج آن، بسیار سریع نمایان خواهند شد.

2019-03-01_18-32-54 تزریق چربی چیست

قیمت تزریق چربی بر اساس اینکه در کدام ناحیه از بدن انجام می شود و چند سی سی باید تزریق شود توسط پزشک متخصص انجام می شود.

برای اطلاع از قیمت ها و در یافت مشاوره رایگان با شماره 71791-021 تماس حاصل فرمائید.

کیلینیک تخصصی آریا

دیدگاه خود را ثبت کنید