درخواست مشاوره

تماس با ما

خدمات پوستیدسته‌بندی نشده

تزریق ژل لب

By اکتبر 23, 2019 No Comments

تزریق ژل لب

لب یکی از  مهم ترین قسمت های مورد توجه در صورت میباشد که با افزایش سن یا احوادثی از قبیل تصادف، جراحی فک و صورت و غیره، ممکن است حجم و فرم آن تغییر کند یا گاها بر اثر کهولت سن ارتفاع لب کاهش یافته و بر جستگی آن کاهش می یابد. تزریق ژل لب می تواند برای رفع این نوع تغییرات و زیبایی آن ناحیه از صورت بسیار موثر باشد.لب تحتانی به طور طبیعی از لب فوقانی بزرگ تر است و حجم بیشتری دارد و نیمه راست و چپ هر کدام از لب ها شبیه به هم هستند که حجم و تقارن در این دو ناحیه بسیار مهم است. در تزریق ژل کاری که انجام می شود این است که حاشیه لبها برجسته و حجم داده میشود و به زیبایی صورت و ناحیه لبها از طریق تزریق ژل جذابیت بیشتری داده میشود.
در بیشتر افراد لب تحتانی آنها حجیم تر از لب فوقانی است و کمی جلوتر از آن قرار دارد. به طور معمول لب تحتانی حدودا دو برابر لب فوقانی می باشد. در حالیکه نیمه راست و چپ هر کدام از لب ها بعنوان قرینه نسبت به یکدیگر تصور می شوند و وجود تقارن در لب ها بسیار مهم و اساسی می باشد. لیکن این روزها خیلی از خانم‌های جوان از تزریق ژل لب برای زیبایی در لب‌هایشان استفاده می‌کنند و این در حالی است که از بهداشتی بودن یا استاندارد بودن محصول و نحوه تزریق آن هیچ اطلاعی ندارند.  پس اگر شما تصمیم گرفته اید که تزریق ژل لب انجام بدهید به این نکته مهم توجه داشته باشید که اگر ژل‌های غیراستاندارد و متفرقه را به لب‌هایتان وارد کنید و یا  انجام این عمل را به دست افراد غیرمتبحر بسپارید باید شاهد نامتقارن و بد فرم شدن لب‌هایتان باشید.

چند نکته مهم در تزریق ژل لب

سه نکته مهم را در تزریق ژل‌ لب باید به یاد داشته باشیم؛

نکته اول، برای تزریق این نوع ژل‌ها تنها متخصصان پوست و مو و جراحان پلاستیک صلاحیت دارند و تزریق این مواد به وسیله پزشکان عمومی، دندانپزشکان، و افراد غیر متبحر‌ به صلاح بیمار نیست؛ چون اگر عارضه کم خطری هم در اثر تزریق ژل رخ دهد، متخصصان پوست و مو بهتر می‌توانند آن را کنترل کنند. خوشبختانه در کلینیک آریا تمامی خدمات زیبایی توسط پزشکان متخصص و کادری مجرب صورت میگیرد و خطر به  وجود آمدن هر گونه مشکل و عارضه را به صفر می رساند.

73407391_560637638099805_1546379463238759703_n-Recovered-300x300 تزریق ژل لب

نکته دوم، نکته دوم، آگاهی یافتن بیمار از نوع ژل تزریق شده است.که در این کلینیک تمامی پزشکان برای بیمارانی که برای انجام تزریق ژل مراجعه میکنند توضیح میدهند که از چه نوع ژلی استفاده خواهند کرد و زمان ماندگاری آن چه مدت است و چه عوارض احتمالی وجود خواهند داشت (عوارض موقتی مانند قرمزی و کبود شدن کاملا طبیعی بوده و هیچ جای نگرانی نیست.)

نکته سوم، از تزریق ژل‌های متفرقه و بی نام و نشان جدا پرهیز کنید.

تزریق ژل لبچه افرادی مناسب برای تزریق ژل می باشند؟

افرادی که به صورت مادرزادی لب کوچکی دارند و یا به علت مشکلات فکی لب فوقانی آنها کوچک تر از لب تهتانی است و بلعکس و یا به دنبال بزرگ کردن لب و یا پر کردن خط خنده خود، مستعدترین افراد برای فرم دهی و برجسته کردن با تزریق ژل لب هستند. در کل میتوان تمامی افراد را مناسب برای انجام ‌این روش درمانی دانست، زیرا احتمال آلرژی و عوارض جانبی وجود ندارد.

آیا تزریق ژل درد دارد ؟

در برخی از مطب ها  و کلینیک ها فقط با استفاده از بی حسی های موضعی تزریق ژل لب را انجام می دهندکه این روش بی حسی درد زیادی دارد و معمولا افراد دیگر تمایلی به تزریق ژل در آینده نخواهند داشت، اما در کلینیک آریا با استفاده از بی حسی کامل عصب لب، تزریق ژل صورت میگیرد به گونه ایی که فرد هیچ گونه دردی در موقع انجام کار حس نمی کند.

میزان ماندگاری و هزینه تزریق ژل لب

  • میزان ماندگاری ژل لب هم بسته به نوع برند آن دارد و حداقل هشت ماه و حداکثر یکسال ماندگاری دارد.
  • قیمت تزریق ژل لب با توجه به برند آن متفاوت است و در حال حاضر به علت نواسانات قیمت دارو، لطفا یک روز قبل از مراجعه به صورت تلفنی قیمت ها را استعلام بفرمائید.

مارک ژل

انتخاب نوع ژل نکته  بسیار مهمی میباشد که باید بیماران به آن توجه داشته باشند، در این کلینیک از برند هایی مانند ژوبی درم ، هیابل ، الانسه و …. استفاده میشود که تزریق تمامی این ژل ها توسط متخصص پوست و مو انجام میشود و دارای استاندارد و تاییدیه‌های گوناگون جهانی و وزارت بهداشت و درمان است.

نحوه تزریق

نحوه تزریق ژل ،در مطلوب‌تر بودن نتیجه و کم عارضه تر بودن آن نقش به سزایی دارد، و پزشکان معالج باید شناختی دقیق و کافی‌ از ساختمان لب داشته باشند، و مقدار مورد نیاز ژل را برای بیمار تشخیص داده و از قرار دادن آن در قسمت مناسب کاملا” آشنا باشد.
نتایج مورد دلخواه بیماران بستگی به مقدار ژل تزریق شده ، و نوع مواد مورداستفاده دارد. در این کلینیک تزریق با استفاده از سرنگ مخصوص و سوزن‌هایی ظریف با زاویه‌ای‌ درست و میزانی دقیق‌ از مواد به لبهای بیمار تزریق می شود.

Author aria

More posts by aria

Leave a Reply

ثبت مشاوره کلینیک آریا