درخواست مشاوره

ربات تلگرام

خدماتخدمات پوستی

تزریق ژل لب و هر آنچه لازم است در مورد آن بدانید

By آگوست 4, 2018 No Comments

تزریق ژل لب

(به انگلیسی : lip gel Injection ) تمامی اجزای صورت انسان به گونه ای طراحی شده اند که همگی در کنار هم بتوانند صورتی زیبا را به وجود بیاورند. حال اگر کوچکترین نقصی در هر کدام از آن ها رخ بدهد تاثیر زیادی بر روی زیبایی خواهد گذاشت. لب های انسان بخش عمده ای از این زیبایی را تشکیل می دهند. همه ما به ویژه خانم ها دوست دارند لب های زیبا، خوش فرم و بدون چروکی داشته باشیم اما به هر حال با گذر زمان، سبک زندگی و رژیم های غذایی، استفاده از دخانیات و… باعث می شوند که تغییرات ناخوشایند در لب ایجاد شود برای مثال لب ها تیره، چروک دار و افتاده خواهند شد. در این زمان روش های درمانی مختلفی برای بازگشت زیبایی لب ها استفاده می شود و من جمله می توان به تزریق ژل لب اشاره نمود.

-ژل-لب تزریق ژل لب و هر آنچه لازم است در مورد آن بدانید

در صورتی که مقالات سایت را با دقت مطالعه کرده باشید اکنون به خوبی با نحوه عمل تزریق ژل آشنایی پیدا کرده اید. به اختصار بیان می کنیم که در این روش از ژل یا فیلرهایی استفاده می شود که به کمک سوزن به محل مورد نظر تزریق می شوند. برخی از این ژل ها تاثیرات دائمی و برخی تاثیر موقت دارند. به هر حال این عمل برای لب ها نیز به کار می رود. همان گونه که می دانید حجم لب، برجستگی های دو لب و ارتفاع آن ها بسته به شرایط محیطی و با افزایش سن تغییر خواهند کرد. با کمک تزریق ژل لب شما می توانید حتی در زمان پیری از داشتن لب های زیبای جوانی خود لذت ببرید.

نکات مهم در مورد تزریق ژل لب:

 • انتخاب پزشک متخصص مجرب و ماهر

در کشور ما اکنون تعداد زیادی کلینیک زیبایی وجود دارد که متخصصین در آن مشغول به انجام عمل های زیبایی و جوانسازی پوست هستند اما لازم است بدانید که همه این افراد از مهارت کافی برای این کار برخوردار نیستند. گاها دیده شده است که اگر چه یک پزشک از نظر تئوری به خوبی می تواند به بیمار مشورت بدهد اما از نظر عملی توانایی لازم را  نداشته  و کیفیت کاری او پایین است. با توجه به این که تزریق ژل لب یک عمل بسیار ظریف و حساس است لذا توصیه می شود قبل از هر اقدامی ابتدا با جستجو در سایت های اینترنتی، مشورت با دوستان و استفاده از تجارب بیماران دیگر یک پزشک متخصص خوب و ماهر را برای این کار انتخاب نمایید.

-قبل-از-تزریق-ژل-600x326 تزریق ژل لب و هر آنچه لازم است در مورد آن بدانید

حتما قبل از این که برای تزریق ژل لب اقدام کنید از مشاوره کلینیک کمک بگیرید و در مورد عوارض بعد از عمل، مراقبت های بعد و قبل از عمل، ژل های مورد نیاز و… سوال کنید.

 • امکان تزریق ژل لب به صورت مرحله ای

برخی از افراد تمایل دارند که تغییرات لب بعد از تزریق ژل به صورت تدریجی و با ظرافت خاصی خود را نشان دهد لذا این امکان وجود دارد شما به صورت مرحله ای و در دوره های تعیین شده توسط متخصص، این عمل را انجام دهید.

 • زمان از بین رفتن علائم

زمانی که شما تزریق ژل لب را انجام می دهید لازم است بدانید که چند روز زمان نیاز دارد تا ورم ناشی از تزریق ژل از بین برود لذا توصیه می شود که صبور بوده و تا رفع این علائم تنها از کمپرس یخ استفاده کنید.

 • زمان انجام تزریق ژل لب

فرض کنیم که شما به یک جشن مهم دعوت شده ایت و تمایل دارید در زمان ورود به این جشن، لب های شما زیبایی لازم را از طریق تزریق ژل به دست آورده باشد. توجه داشته باشید که از زمان تزریق ژل لب تا طبیعی شدن لب ها، چند هفته زمان لازم است لذا حداقل 1 ماه قبل از تاریخ جشن برای این منظور اقدام نمایید.

 • هشدار به افراد مبتلا به تبخال

برخی از افراد مدام به تبخال لب مبتلا می شون درا ین صورت لازم است بدانید که احتمال دارد با تزریق ژل لب مجددا به تبخال با تراکم بیشتری مبتلا شوند. این دسته از افراد باید شرایط خود ار قبل از عمل به پزشک متخصص اطلاع دهند.

-به-افراد-مبتلا-به-تبخال-600x363 تزریق ژل لب و هر آنچه لازم است در مورد آن بدانید

اقدامات لازم قبل  از تزریق ژل لب

 • با توجه به این که در زمان تزریق ژل لب کمی کبوی و تورم در محل تزریق دیده می شود لذا حداقل تا یک هفته قبل از انجام عمل نباید از داروهای رقیق کننده خون استفاده کنید و اگر از افرادی هستید که مجبور به استفاده از این داروها هستید باید این مسئله را با پزشک در میان بگذارید.
 • از چند روز قبل عمل تزریق ژل لب به هیچ عنوان در اطراف لب ها از کرم های مو و اپیلاسیون استفاده نکنید.
 • حداقل از یک روز قبل از تزریق ژل از نوشیدنی های الکلی استفاده نکنید.
 • در صورتی که به ماده ای آلرژی دارید حتما قبل از تزریق ژل لب به پزشک خود اطلاع دهید.

-های-لازم-بعد-از-تزریق-ژل-لب-600x400 تزریق ژل لب و هر آنچه لازم است در مورد آن بدانیدمراقبت های لازم بعد از تزریق ژل لب

 • بلافاصله بعد از تزریق ژل کبودی دور لب ها ایجاد شده و خارش ایجاد می شود. توجه داشته باشید که از ماساژ دادن لب و خارش جلوگیری کرده و با مشورت با پزشک، از کمپرس یخ استفاده کنید.
 • اگر تا 3 روز بعد از تزریق ژل لب علائم رفع نشد حتما شرایط را به پزشک اطلاع دهید.
 • در صورتی که از درد رنج می برید می توانید از داروهای مسکن استفاده کنید.
 • از خوردن غذاهای خوش نمک خودداری کنید زیرا رفع تورم لب ها را به تاخیر می اندازد.

برای تزریق ژل لب توسط دکتر متخصص و کلینیک زیبایی آریا همین حالا با ما تماس حاصل کنید

Author mohammadkia

محمد کیا مدیر و مسئول تبلیغات و بازرگانی کلینیک تخصصی آریا گرداوری مقالات تخصصی پزشکی و درمانی در حوضه لیزر موهای زائد ، کاشت مو ، بیماری های پوستی با راهنمایی پزشکان متخصص و فوق تخصص کلینیک در این سایت به راهنمایی و کسب اطلاعات دقیق می پردازم . با آرزوی موفقیت شما عزیزان

More posts by mohammadkia

Leave a Reply