درخواست مشاوره

تماس با ما

خدماتکاشت مو

درمان ریزش مو با جدید ترین روش کاشت مو

By آوریل 4, 2018 No Comments

ریزش مو

ریزش مو دلایل گوناگونی دارد.در هر دو جنس بیماری های مختلفی می تواند منجر به ریزش مو گردد.در مردان ریزش مو با الگوی مردانه اتفاق می افتد که به دلیل هورمون های جنسی می باشد.استرس های روحی و روانی و جسمی نیز می تواند سبب ریزش مو گردد.شما نیازمند معاینه توسط پزشک بوده تا جهت تشخیص نوع ریزش مو و درمان آن اقدامات لازم انجام گیرد. توضیه ما به شما کاشت مو می باشد.

3781-5-600x388 درمان ریزش مو با جدید ترین روش کاشت مو

مو تاثیر بسزایی بر زیبایی چهره و جوان تر دیده شدن افراد دارد از همین رو ریزش مو و ترس از کچل شدن همواره یکی از نگرانی های افراد است. با دیدن ریزش بیش از حد مو در حمام یا پس از بلند شدن از خواب و دیدن حجم زیاد موهای ریخته بر روی بالش حتما نگران می شوید و به دنبال راهکاری برای درمان این مشکل و یا کاشت مو خواهید بود.

کاشت مو چیست و چگونه انجام می‌شود

امروزه می‌توان کاشت مو طبیعی به روش برداشت ریشه‌های مو از قسمت‌های پر پشت و کاشت در قسمت‌های کم پشت را، به عنوان ساده‌ترین و نتیجه بخش ترین راه درمان برای افزایش رشد مو معرفی کرد. راهی که در طول چندین سال در حوزه پزشکی، متدهای جدیدی برای بهبود و اثر گذاری هر چه بیش‌تر آن کشف شده است.
قرن بیست و یکم، تنها راه درمان قطعی و مؤثر رشد مو در سر را، کاشت مو می‌داند. از این جهت امروزه با بهره گیری از روش‌های نوین، بهترین عملکرد در این زمینه را می‌توان شاهد بود.
افرادی که با مشکل طاسی و یا کم پشت شدن مو سر خود مواجه می‌شوند، سردرگمی‌ها و سؤالات بسیاری را در ذهن خود پرورش می‌دهند. سؤالاتی که امروزه علم پزشکی راه نهایی قطعی و مؤثری را در مقابل آن‌ها قرار خواهد داد.
عمل کاشت مو ، عملی بدون بیهوشی است که همین امر مزیت‌های بسیاری را برای مراجعین به دنبال خواهد داشت. در واقع بیشترین محبوبیت کاشت مو، مدیون عدم بیهوشی و عدم مواجه شدن با عوارض ناشی از آن است.
تفاوت محسوسی که می‌توان پس از کاشت، کاملاً آن را شاهد بود، تفاوت در زیبایی و چهره فرد است. از این رو می‌توان به طور تقریبی 99 ماه پس از عمل یاد شده، شاهد اثر مستقیم و ملموس آن بود.

Author aria

More posts by aria

Leave a Reply

ثبت مشاوره کلینیک آریا