درخواست مشاوره

تماس با ما

عوارض تزریق ژل از برندهای نا معتبر چیست؟

در چند سال گذشته شاهد افزایش چشم گیر طرفداران تزریق ژل بین بانوان جامعه بوده ایم ،  در این مقاله سعی بر این داریم که عوارض تزریق ژل از برند های نا معتبر چه عوارضی به همراه دارد ؟

-فیلر-min-1 عوارض تزریق ژل های نا معتبر چیست؟

چه عواملی به بروز عوارض تزریق ژل بستگی دارد :

عوامل انگشت شماری هستند که به نمایان شدن عوارض تزریق ژل کمک میکنند ، اصلی ترین آنها به کیفیت ژل مورد استفاده بستگی دارد.

یک ژل خوب باید سازگاری بالایی با بدن داشته باشد و پس از تزریق بدن به آن واکنش نشان ندهد ، و از ماندگاری خوبی برخوردار باشد

((عموما برنده های معتبر بازار از ماندگاری 8 ماه تا 2 سال برخوردار هستند))

در بسیاری از موارد مشاهده شده است که ژل‌های بدون کیفیت ، ماندگاری بسیار کم حتی در حد یک هفته داشته‌اند و مراجعه کننده ناچار به انجام تزریق مجدد شده است.

یکی از مورادی که بسیار مشاهده میشود:

ژل‌های تزریقی در ناحیه گونه ، لب‌ها ، خط خنده و سایر نقاط به شکل گلوله ای درآمده و ظاهری نازیبا برای فرد به وجود اورده است.از دیگر عوامل مؤثر عوارض تزریق ژل می‌توان به میزان مهارت و تخصص شخصی که ژل را تزریق میکند ژل اشاره کرد. در بعضی از مطلب ها و کلینیک‌ها عمل تزریق توسط افرادی مبتدی و غیرمتخصص و بدون داشتنن تجربه انجام می‌شود. فردی که قصد تزریق ژل را دارد میبایست از مهارت و تخصص این کار بهرمند باشد. در صورت متخصص نبودن ، عمق تزریق و میزان ژل تزریق شده، به نحوی اشتباه انجام خواهد شد که باعث افزایش حجم غیرعادی در ناحیه تزریق، نامتقارن بودن ناحیه تزریق ، کبودی و …. شاهد خواهیم بود.

-تزریق-ژل عوارض تزریق ژل های نا معتبر چیست؟

موارد مشهود از عوارض تزریق ژل های نا معتبر

  • گلوله‌ گلوله شدن ژل‌ در ناحیه تزریق شده
  • ایجاد عفونت در محل تزریق در صورت استریل نبودن تجهیزات و محیط کلینیک
  • قرمزی طولانی و مدت کبودی
  • ماندگاری بسیار کم ژل
  • دفرمه شدن ناحیه تزریق بر اثر ناوارد بودن شخصی که عمل تزریق را انجا میدهد

فریب تبلیغهای ارزان تزریق ژل را نخورید ؛

همانطور که در اول این مقاله در باره ی افزایش روز افزون طرفداران تزریق ژل یا فیلر توضیح دادیم ، شاهد این امر هستیم که بسیاری از کلینیک‌های زیبایی برای جلب نظر مشتریان خود، تبلیغات عجیب و غریبی با قیمت های ارزان در فضای مجازی و وب سایت های خود انجام میدهند، همه ما میدانیم که هیچ ارزانی به علت نبوده ، و تنها دلیل تبلیغ تزریق ژل با قیمت های پایین خالی کردن جیب شما و استفاده از برند های نا معتبر است که باعث صدمه زدن به زیبائی و بدن افراد میشود.

برای جلوگیری از این عوارض و داشتن نتیجه‌ای مطلوب:

بهتر است  عمل تزریق ژل را در یک کلینیک تخصصی با پرسنل مجرب و متخصص که از برندهای معتبر روز دنیا بهره می‌گیرند، انجام دهید.

 

در کلینیک تخصصی آریا تمامی برندهای استفاده برای تزریق ژل ، از برندهای معتبر اروپائی و دارای تاییده از وزارت بهداشت و درمان هستند و عمل تزریق توسط پزشکان متخصص در اتاق عمل های VIP و کاملا استریل انجام میشود،

برای دریافت وقت مشاوره با شماره 71791-021 در تماس باشید

Author aria

More posts by aria

Leave a Reply

ثبت مشاوره کلینیک آریا