کشیدگی ردیف و محتوا

تناسب اندام ، لاغری بدون بازگشت ، رسیدن به وزن و اندام ایده آل دغدغه ای است که امروزه افراد بسیاری در تلاش آنند. دنیا به سمت چاقی و افزایش وزن می رود و هر کسی در تلاش است تا خودش را از این سیکل معیوب در امان نگه دارد.

کلینیک لاغری و تناسب اندام آریا و تیم متخصص و حرفه ای آن در زمینه لاغری، کوشیده اند تا با بررسی علل و آسیب شناسی مسئله چاقی بتوانند تجربه ای از لاغری آسان و رسیدن به تناسب اندام را به علاقه مندان به کاهش و لاغری هدیه دهند.

 

بحرانی همه گیر به نام چاقی

شاید برایتان جالب باشید بدانید علت توجه ای که اینروزها به معضلی به نام چاقی می شود یا دغدغه ای که در فکر مقابله با این بحران همه گیر شده است از کجا منشا گرفته و چه روندی را طی خواهد کرد! اخبار بسیاری در دنیا حاکی از آمارهایی است که نشان می دهند بحران چاقی انسان ها را در تمام دنیا تهدید می کند. آمارهایی که نشان می دهند تعداد افراد چاق و افرادی که تناسب اندامشان را از دست می دهند در کشورهای بسیاری در مقایسه با سالهای گذشته شان به طرز قابل توجهی رو به افزایش است.

طبیعتا برای رسیدن به نتیجه مطلوب و دلخواه در خصوص هر مسئله ای، ابتدا نیاز است ریشه های آن مشکل را یافته و سپس به بهبود آن بپردازید. علت مسئله چاقی و افزایش روز افزون وزن انسانها و خارج شدن این امر از اختیار و کنترل شان در دنیا به طور مستقیم مرتبط با تغییر لایف استایل یا سبک زندگی انسانها در دهه های اخیر است. تغییری که میزان تحرک، نوع فعالیت ها، پوسچرها ( حالاتی که بدن در حین انجام فعالیت های گوناگون به خودش می گیرد. مانند قوز کردن، شل کرد عضلات و غیره ) و حتی سبک تغذیه انسان ها را نیز تحت شعاع قرار داده و به طور کلی و خلاصه دنیا را به سمت کم تحرکی و تغذیه نا مطلوب برده است. اما در این آشفته بازار با دغدغه لاغری بدون بازگشت و رسیدن به تناسب اندام و وزن دلخواه چه باید کرد؟

این سوالی است که تیم متخصص و مجرب کلینیک آریا با متود هایی جدید و بدون عوارض سعی در به پاسخ رسیدن آن کرده اند.

aqari لاغری آسان و بدون بازگشت و تناسب اندام بدون رژیم غذایی سختتناسب اندام و رسیدن و به وزن ایده آل

تناسب اندام ، داشتن هیکلی تراشیده و خوش فرم طبیعتا پیش از هر چیزی به خود شما حس بهتری را منتقل می کند. و شاید تصور یا شنیدنش برایتان کمی عجیب به نظر بیاید اما نمی توانید تاثیر مستقیم و قابل توجه این امر بر میزان انگیزه و اعتماد به نفس و در نتیجه ارتقای کیفیت انجام کارهای شخصی تان را انکار کنید.

تناسب اندام و داشتن وزن ایده آل نه فقط برای زیبایی ظاهری و رضایت شخصی تان، بلکه به جهت سلامت فیزیکی و تنظیم متابولیسم جسمی تان از اهمیت ویژه ای برخوردار است.

بنابراین اهمیتی ندارد در چه وزن و شکل فیزیکی ای قرار دارید، تلاش برای رسیدن به تناسب اندام قدمی است که می توانید در هر وزنی برای بهبود وضعیت جسمانی و سلامت فیزیکی تان و رسیدن به وزن و اندام ایده آل بردارید.

احتمالا وقتی صحبت از تناسب اندام و لاغری به میان می آید، به سرعت به یاد ورزش های سخت و فشرده، رژیم ها و محدودیت های غذایی و یا ترسناک تر از همه اینها به یاد جراحی های سخت و دردناکی می افتید که برای رسیدن به به اندام دلخواه می بایست متحمل شوید. اما آیا این روش ها همان روش هایی هستند که شما را به نتیجه ای مطلوب و رضایت بخش برسانند؟ و آیا این تلاش ها و سختی ها می توانند پایدار بمانند و شما را نا امید نکنند؟

عموما افرادی که به دنبال تناسب اندام و پیدا کردن راه هایی برای لاغری و کاهش وزن هستند، با جملاتی نظیر “میخوام لاغر شم” یا “چطور لاغر شم” به متخصصین لاغری و تغذیه مراجعه می کنند و تو اولین مرحله با رژیم های سرسختی مواجه میشن که شاید بدن شون هنوز به آمادگی لازم برای دنبال کردن این رژیم ها نداشته باشه. و خب موارد حائز اهمیت دیگه ای هم در این بین مطرحه که می تونه دلایلی باشه برای رد این متودها برای افرادی که به دنبال لاغری هستن.

لاغری بدون بازگشت

عموما افرادی که به دنبال تناسب اندام و لاغری آسان و داشتن وزن ایده آل هستند دلشان می خواهد در کمترین زمان حتی به کمک رژیم ها و محدودیت های غذایی سفت و سخت به بیشترین میزان وزن دهی دست پیدا کنند. این روش ها در کمال سخت بودن به دلیل نتیجه دهی زودتر و سریع تر عموما مورد توجه و استقبال دسته ای از افراد قرار می گیرند. اما این را در نظر داشته باشید که همه افراد نمی توانند در شرایط فیزیکی مطلوبی باشند که از آمادگی لازم برای طی کردن یک دوره فشرده با محدودیت غذایی سخت برخوردار باشند.

از طرف دیگر مسئله بسیار مهم در خصوص لاغری آسان و رسیدن به تناسب اندام دغدغه لاغری بدون بازگشت است. در غیر این صورت چه اهمیتی خواهد داشت که رژیم های سفت و سخت و محرومیت های غذایی طاقت فرسا را تحمل کنید و پس از گذشت مدت زمان کوتاهی دوباره شاهد بازگشت وزن از دست داده تان شوید. بنابراین مهم تر از خود مقوله لاغری، دوام آن یا در واقع رسیدن با لاغری بدون بازگشت است.

شاید برایتان سوال پیش بیاید که کدام روش و کدام متود لاغری دقیقا می تواند شما را از شر اضافه وزنی که روی بدن تان انباشته شده و تناسب اندام تان را بهم زده است نجات دهد و شما را به لاغری بدون بازگشت برساند؟ این فکر و دغدغه ای اسست که عموما افراد را حتی در طول رژیم های غذایی و برنامه لاغری و کاهش وزنشان رها نمی کند و مهم تر از همه اینکه برای شان تولید استرس می کند. و حتما می دانید که این استرس ناشی از وسواس کاهش وزن، وضعیتی را در بدن افراد ایجاد می کند که مقاومت فرد در برابر از دست دادن وزن و پربی های اضافی را افزایش داده و در نتیجه مانع کاهش وزن و رسیدن به تناسب اندام می شود.

مورد مهم بعدی در رابطه با لاغری بدون بازگشت و رسیدن به تناسب اندام و وزن ایده آل، توجه به این نکته است که افراد دارای شرایط فیزیکی ( سلامت یا بیماری های جسمانی موثر در لاغری مانند دیابت ) متفاوت و جریان متابولیسمی متفاوتی هستند. در نتیجه نباید انتظار داشت که یک رژیم غذایی و یک برنامه کاهش وزن بتواند قادر شود افراد مختلف را به نتیجه ای رضایت بخش و قابل انتظار برساند.

در نظر گرفتن این تفاوت ها در لاغری و کاهش وزن و خصوصا لاغری بدون بازگشت و تضمینی امر بسیار مهمی است که یک متخصص تغذیه و لاغری حرفه ای میبایست حتما به آن واقف باشد و اهمیتش را در نتیجه کار فراموش نکند.

اما جای نگرانی نیست! زیرا کلینک آریا به عنوان یکی از کلینیک های معتبر و با تجربه ای درخشان در زمینه لاغری بدون عوارض و بدون بازگشت، به همراه تیم متخصص و کاربلدش توانسته این دغدغه را از افراد چاق بگیرد و با ارائه شیوه های نوین و بدون عوارض، بدون درد و بدون متحمل شدن راه های سخت و جراحی های دردناک، نتیجه دلخواه این افراد از کاهش وزن و رسیدن به تناسب اندام را به آنها هدیه دهد. کلینیک آریا نه فقط با در نظر گرفتن نیاز افراد به کاهش وزن، بلکه با در نظر گرفتن کلیه ی جوانب وضعیت فیزیکی آنها، روش های متناسب و مطلوب با سیستم جسمانی شان به افراد ارائه خواهد داد که آنها را به سوی دست یابی به بهترین نتیجه و مطلوب ترین حالت فیزیکی شان هدایت خواهد کرد.

laqari لاغری آسان و بدون بازگشت و تناسب اندام بدون رژیم غذایی سختچطور لاغر شم؟

همه ی افراد حتما برای یک بار حداقل در زندگی شخصی شان با جمله چطور لاغر شم مواجه شده اند و برای رسیدن به آن وقت و زمان و هزینه و انرژی زیادی نیز صرف کرده اند. اما اینکه تا چه حد این روش ها برای کاهش وزن در بدن شان مفید و موثر بوده است جوابی ایت که شاید بهتر باشد از خودشان بپرسید!

لاغری با دمنوش، لاغری با رژیم یا لاغری بدون رژیم، لاغری با ورزش، لاغری به کمک جراحی های سخت و حساس و امثال اینها همه و همه متودهایی است که برای رسیدن به وزن دلخواه حداقل تنها فکرشان به ذهنتان خطور کرده است.

طبیعتا لاغری با جراحی های سخت و حساس انتخابی منطقی به نظر نخواهد آمد. زیرا مسلما این امر که بدنتان را در معرض تیغ جراحی های متعدد برای کاهش وزن قرار دهید به هیچ عنوان مورد رضایت تان شخصی تان نخواهد بود. به این دلیل که جراحی های لاغری یکی از پر خطر ترین روش ها با عوارضی بسیار زیاد هستند که شما را مدتها پس از جراحی نیز درگیر خود و مراقبت های سخت و ویژه ای که می طلبند خواهند کرد.

 

به خودتان زمان کافی برای لاغری دهید

مهم ترین نکته ای که در جواب سوال چطور لاغر شم می بایست به آن توجه داشته باشید و آن را امری مهم تلقی کنید این است که در وهله اول خودتان را در محدودیت زمانی برای کاهش وزن و رسیدن به لاغری قرار ندهید. یعنی تمرکز و تلاش تان بر این مبنا نباشد که در یک بازه زمانی بسیار کوتاه و فشرده به سرعت بتوانید وزن دلخواه تان را بدست بیاورید و به تناسب اندامی که انتظارش را دارید برسید. بنابراین توجه به این امر که لاغری پروسه ای زمان بر و مستلزم صبوری است توجه کافی داشته باشید و این استرس را به خود وارد نکنید که حتما در یک بازه زمانی مشخص و کوتاه به وزن مورد تایید خود دست پیدا کنید. فراموش نکنید که استرس ناشی از دغدغه لاغری متابولیسم بدن تان را کند خواهد کرد و پروسه کاهش وزن و تناسب اندام تان را مدام به تعویق خواهد انداخت.

 

به سبک زندگی تان توجه کنید

نکته حائز اهمیت دیگر در مقوله لاغری خصوصا لاغری بدون بازگشت و با دوامی که زحماتتان را از بین نبرد این است که توجه بیشتری به سبک زندگی فعلی تان داشته باشید. سبک زندگی شامل عادات غذایی، عادات مربوط به الگوی خواب ( ساعت خواب )، تغذیه قالب یا در واقع بیشترین نوع از مواد غذایی که در طول روز مایل به دریافتش هستید می شوند. علاوه بر این توجه داشته باشید که عادات و سبک زندگی شما جز مهم ترین عواملی هستند که شما را به سمت مقوله مضری به نام بحران چاقی سوق می دهند و موجب افزایش وزن و در نتیجه بهم خورد تناسب اندام تان می شوند.

در نتیجه تغییر در حد توان در شیوه زندگی و عادات روزانه تان می تواند کمک چشمگیری به پروسه لاغری و کاهش وزن تان داشته باشد.

شاید برایتان سوال پیش بیاید که این تغییرات به چه صورتی باید در زندگی روزانه تان اعمال شوند؟ در پاسخ به آن می توان به عنوان مثال به جا دادن نوشیدن دمنوش های لاغری در برنامه روزانه به جای نوشیدنی های دیگر اشاره کرد. دمنوش هایی نظیر چای سبز و سایر ترکیبات گیاهی دیگر که متابولیسم بدنتان را در راستای از دست دادن چربی های اضافی فعال تر می کنند. با ایجاد چنین تغییراتی در الگوی روزانه تان می توانید تجربه لاغری بدون درد و بدون نیاز به رژیم های سفت و سخت غذایی را به راحتی تجربه نمایید.

در این راستا تیم تخصصی کلینیک زیبایی آریا با ارائه جزئیات بیشتری از برنامه های متعادل و مناسب با هر فردی به صورت جداگانه در تمامی این مسیر تا رسیدن به وزن دلخواه و تناسب اندام تان همراه شما خواهد بود و شما را به نتیجه رضایت بخشی که انتظارش را دارید خواهد رساند.

دیدگاه خود را ثبت کنید