درخواست مشاوره

تماس با ما

لیفت نخ

اگر شما هم با مشکلاتی از قبیل افتادگی پوست و پیری ، خط اخم یا غبغب ویا چانه دوم مواجه شدید ه اید، و قصد دارید که این عوارض را هر چه سریعتر از بین ببرید و به دنبال یک راه کم دردسر و بدون عارضه هستید، نگران نباشید ما به شما روشی بسیار بهتر ازعمل جراحی معرفی خواهیم کرد کرد پس در ادامه با ما همراه باشید.

ما به شما روش لیفت صورت با نخ را معرفی میکنیم که به پزشک شما اجازه می دهد پوستتان را فقط در عرض ۲۰ دقیقه بالا بکشد. این شگرد واقعی بوده و پنجره ای تازه را در علم زیبایی رو به شما باز نموده است. این تکنیک لیفتینگ با نخ هیچ گونه اسکاری بر جای نگذاشته و به شکلی موفقیت آمیز در تمام نواحی صورت و گردن قابل استفاده بوده و ظاهری جوانتر به فرد می دهد.

لیفت با نخ یکی از درمان‌های زیبایی میباشد که در آن پوست افتاده صورت را به آرامی کشیده می‌شود تا پوستی جوان‌تر و صاف‌تر به دست آید.

لیفت صورت با نخ جایگزینی مناسب برای جراحی لیفت صورت میباشد که صورت را بدون هر گونه عارضه مربوط به جراحی جوان و شاداب می‌کند. دوران بهبود لیفت با نخ بسیار کوتاه است و این عمل روند زندگی بیمار را مختل نمی‌کند.

در کلینیک آریا عمل لیفت با نخ توسط دکترمتخصص زیبایی انجام میگیرد و نخ را در بافت زیرین پوست در محل مورد نظر فیکس میکند بدون انکه کوچکترین برشی در سطح پوست بیمار ایجاد کند تا ناحیه‌های افتاده صورت را بالا ببرد. لیفتینگ با این سبک روشی مناسب و مقرون به صرفه تر نسبت به جراحی برای جوانسازی صورت است که نتایجی بهتر و ماندگارتری را آشکار میکند.

javansazi-300x271 لیفت نخ

جنس نخها از پروتئین قابل جذب در پوست میباشد. به تجربه دیده شده که پوست صورت پس از دو ماه بعد از نخ گذاری شفافتر و ساختار پوست محکمتر می شود که علت آن تقویت جریان خون به علت نخ است.

ماندگاری لیفت با نخ

با توجه به شرایط پوستی فرد و محدوده ایی که در آن لیفت با نخ انجام میشود بین یک  تا دو سال میباشد .

مراقبت پس از عمل لیفت صورت

پس از انجام لیفت صورت در مدت زمان ۲۴ ساعت پس از مراقبت، میتونید به فعالیت های روزمره خود برگردید.
کمپرس های یخ و حرارتی را نباید مستقیما بر روی صورت بگذارین چون باعث از دست دادن بافت تشکیل شده  بر روی پوست میشود.
از انجام فعالیتهایی که ممکن است فشار خونتان را افزایش بدهد اجتناب کنید.
از استعمال دخانیات بپرهیزید چون روند خون رسانی به بافت های درمانی را کاهش می دهد.

معمولاً کدام ناحیه‌ی صورت به لیفت نخ احتیاج دارد ؟

نواحی زیر برای لیفت صورت با نخ مورد استفاده قرار می گیرند:

  • ابروها
  • خط فک
  • گونه‌ها و قسمت میانی صورت
  • گردن

 

 

همین حالا با ما تماس حاصل کنید :

021-71791

مشاوره رایگان پوست و مو

Leave a Reply