درخواست مشاوره

تماس با ما

خدماتخدمات پوستی

هایفوتراپی

By دسامبر 12, 2017 No Comments

هایفوتراپی چیست ؟

امواج پر توان مافوق صوت متمرکز یا هایفوتراپی (HIFH) برای لیفت و سفت کردن پوست صورت و گردن بدون نیاز به عمل جراحی استفاده می شود

هایفوتراپی روشی است که امروزه در تمام دنیا جایگزین تکنیک جراحی شده است.در این روش امواج اولتراسوند بطور مستقیم و تنها از راه تماس دستگاه با سطح پوست، به لایه اصلی موثر در لیفتینگ یا SMAS وارد شده و همان عملی را انجام میدهند که در روش جراحی انجام می شود.یعنی مساحت این لایه را کم می کند، اما نیازی به برش جراحی ندارد.

67825074_473594430152722_5763620290707849993_n-1-300x300 هایفوتراپی

هایفوتراپی آخرین دستاورد تکنولوژی دنیا در لیفت بدون جراحی ست . این کار را به وسیله امواج اولتراسونیک متمرکز با قدرت نفوذی بسیار متفاوت و بیشتر از آر اف و لیزر ها انجام میدهد.

تفاوت در نفوذ مقایسه آر اف و لیزر با 2 میلیمتر نفوذ، در مقایسه با هایفو با قدرت نفوذی تا 4.5 میلیمتر است .

کاربرد های هایفوتراپی:

جوانسازی و لیفتیتگ
ازبین بردن چروک
سفت کردن پوست
کلاژن سازی
لیفت و بالا کشیدن ابرو
افزایش الاستیسیتی گونه ها

موارد کاربرد هایفوتراپی

 1. گونه های و پلک های افتاده و شل شده
 2. افتادگی ابروها
 3. چین و چروک های پنجه کلاغی اطراف چشم
 4. سیاهی و تیرگی دور چشم
 5. افتادگی چانه یا غبغب
 6. شل شدگی و افتادگی پوست صورت یا گردن
 7. چین و چروک های پیشانی
 8. منافذ باز پوست
 9. چین و چروک های سطحی و نازک
 10. پوست هایی که حساس و نازک شده اند
 11. چروک های ایجاد شده اطراف دهان (خط خنده)
 12. خطوط فک بدون زاویه و نامشخص
 13. چین و چروک های به وجود آمده بر روی قفسه سینه

موارد کاربرد هایفوتراپی

طریقه انجام هایفوتراپی چگونه است؟

شخص به آرامی روی تخت دراز میکشد و پزشک حدود 30 الی 45 دقیقه دسته دستگاه (پروپ) هایفو (HIFU) را درست مثل سونوگرافی معمولی به آرامی روی پوست صورت در جهت های خاص روی صورت بیمار حرکت می دهد (در نظر داشته باشید این کار تنها توسط پزشک باید انجام شود که کلینیک زیبایی آریا بهترین ها را دارد )چون این تکنیک درد غیر قابل تحملی ندارد هیچ نیازی به بیهوشی و بی حسی ندارد و بعضا حتی نیاز به مالیدن کرم های موضعی بی حسی نمی باشد.

hifo1-300x162 هایفوتراپی

نکته قابل توجه اینجاست که بلافاصله بعد از اتمام هایفوتراپی شخص بطور واضح لیفت صورت خود را حس می کند که به این نتایج، نتایج سریع الاثر هایفو (HIFU) می گوییم.
با توجه به اینکه نتایج لیفتینگ هایفو (HIFU) دو دسته می باشد:
1- نتایج سریع الاثر
2- نتایج تاخیری و تدریجی باید بگوییم نتایج تاخیری لیفتینگ هایفو (HIFU) تا حدود سه ماه بعد از انجام هایفو (HIFU) ادامه دارد و تا 6 ماه بعد نتایج کامل می شود.

هایفوتراپی برای لاغری

با استفاده از این تکنیک می توان قسمت هایی از بدن را با تحت تاثیر قرار دادن بافت چربی آنها توسط امواج دستگاه هایفو لاغر کرد . اغلب این چربی ها در شکم و پهلوها ایجاد می شود. پس از استفاده از این روش ، شما با کمترین عوارض از اندامی متناسب و لاغر برخوردار خواهید شد. پروسه درمان با این سبک ، بیشتر در نواحی ران ، غبغب ، شکم ، پهلو ، پشت ، بازو ها و باسن انجام می پذیرد. عملکرد لاغری نیز بدین ترتیب است که سلول های چربی توسط امواج دستگاه به مدت 1 ثانیه و در دمایی بالاتر از 65 درجه سانتی گراد قرار می گیرند و همین امر منجر به مرگ حتمی سلول می شود. پس از مرگ سلولهای چربی ، کلاژن سازی نیز در آن ناحیه آغاز می گردد، از این نظر درمان با هایفو کاربردی دو گانه دارد ؛ لاغری و هم لیفت را به طور همزمان انجام می دهد.

نکات مهم در هايفوتراپى

توقعات واقع گرایانه شخص ازنتیجه هایفوتراپی
2- توجه به درجه افتادگی پوست و میزان چین و چروک آن
3- با توجه به میزان افتادگی پوست صورت و سن شخص و عمق چین و چروک های پوست، با معاینه ی دقیق و کامل شخص و توجه به علل افتادگی و شلی پوست شخص برای وی توضیح داده شود که :
آیا کاندید مناسبی برای هایفودرمانی هست یا خیر ؟55859319_2481995495144177_313296069751903100_n-300x300 هایفوتراپی
آیا هایفودرمانی به تنهایی مشکل فرد را برطرف می کند ؟
چون گاها لازم است هایفودرمانی در کنار سایر اقدامات درمانی و زیبایی مثل تزریق چربی یا ژل های هیالورونیک قابل جذب و … به صورت ترکیبی (درمان ترکیبی ) برای شخص انجام شود تا نتیجه قابل قبولی حاصل شود .

همین حالا با ما تماس حاصل کنید :

021-71791

مشاوره رایگان پوست و مو

Leave a Reply