درخواست مشاوره

تماس با ما

خدماتکاشت مو

هزینه کاشت مو طبیعی

By فوریه 21, 2018 No Comments

هزینه کاشت مو

در هزینه کاشت مو عوامل مختلفی تاثیر گذار هستند :

-کاشت-مو-1-600x307 هزینه کاشت مو طبیعیعوامل تاثیر گذار بر هزینه کاشت مو

  • دستمزد جراح
  • تعداد جلسات کاشت مو
  • تعداد گراف مورد نیاز برای کاشت
  • روش انتخابی کاشت مو

و…

معمولا در زمانی که طاسی سر زیاد باشد و یا بیشتر موهای شخص ریزش کرده باشند پزشکان روش کاشت مو FUT را پیشنهاد می کنند

برای کاشت ابرو نیز معمولا روش کاشت مو FIT پیشنهاد می شود .

البته به شکل قطعی نمی توان بیان کرد که کدام روش برای چه اشخاصی مورد نیاز است تا شخص معاینه شود و نیازهای خود را بیان کند .

تکنیک برتر کاشت مو روش sut اس یو تی دیگر همانند روش های رایج و سنتی نیازی به برش و جراحی و بجا ماندن اسکار و یا درد و تحمل زمان طولانی دوره نقاهت وغیره… وجود ندارد. در کلینیک زیبایی آریا می توانید توسط افرداد متخصص این روش انجام می شود، علت برتری کاشت مو به روش SUT نسبت به سایر روش های رایج، برداشت سریع و دقیق گرفتها است که زیر نظر مجرب ترین تیم دوره دیده و باتجربه کاشت مو انجام میشود و پس از ان نگهداری گرفتهای برداشته شده و سلامت آنها تا مرحله کاشت و انجام اسلیفت های بسیار ظریف کاشت گرفت ها که به فاصله زیر یک میلی متر انجام می شوند اینها برخی از مزیت های این تکنیک نسبت به سایر روش های کاشت مو می باشد.

با کاشت مو در یک جلسه چند تار مو می‌توان کاشت؟

هر اندازه میزان تراکم موهای پشت سر فرد زیاد تر باشد، تعداد واحدهای فولیکول مو نیز به همان اندازه بیشتر خواهد شد. امکان دارد مویی که از پشت سر برداشته می‌شود به صورت تک دانه و یا چند دانه‌ای باشد.

برای مثال: اگر از شخصی هزار مو برداشت کنیم، کاشت مو در یک جلسه به همان تعداد برداشت شده می‌توان مو کاشت. اما اگر موهای فرد به صورت چهارتایی باشد به ۴ هزار تار مو ارتقا خواهد یافت که این حالت به نوع مو هر فرد بستگی دارد و در هر شخص متفاوت خواهد بود. به طور کلی با روش های رایج امروزی (FIT) و(FUT) در ۳ روز پیاپی بیشتر از ۶ تا ۷ هزار تارمو برای متقاضی نمی توان کاشت.

در بالا با روش تعیین هزینه کاشت مو آشنا شدیم اگر مایل به دریافت مشاوره رایگان هستید از قسمت درخواست مشاوره رایگان و یا با شماره تماس 26652542 تماس حاصل فرمائید.

Author aria

More posts by aria

Leave a Reply