کشیدگی ردیف و محتوا

پاک کردن تاتو

تاتو کردن زیبائی های خاص خود را دارد و روشی برای ابراز شخصیت کلی آدمها است ، این نوع ابراز شخصیت یک نوع کار هنری میباشد که مدت هاست توسط افراد مختلف در سرتاسر دنیا با روش های متفاوت انجام میدهند، اما نکته حائز اهمیت این است که تاتو برای همیشه زیر پوست باقی میماند و به راحتی پاک نمیشود.
گاها ممکن است کسانی که تاتو دارند روزی تصمیم به پاک کردن و از بین بردن همیشگی آن از روی بدن خود بگیرند و روی به روشهای مختلف برای این کار بیارند. امروزه با پیشرفت تکنولوژی و وجود دستگاهای مختلف میشود از شر تاتو هایی که دیگر برای شما جذایت روز اول را ندارند راحت شد ، یکی از دستگاه های معروف برای کار، دستگاه میکروسویچ امریکایی میباشد که به راحتی هر چه تمام تر میشود انواع تاتو را در نقاط مختلف بدن با آن از بین برد. کلینیک آریا برترین روش پاک کردن تاتو را به شما ارائه میدهد

 

tatoo-x پاک کردن تاتوتعداد جلسات لازم برای پاک کردن تاتو

هر نوع تاتو، ويژگي‌هاي خاص خود را دارد و بنابراين به‌سادگي نمي‌توان گفت که شما براي پاک کردن آن دقيقاً به چند جلسه ليزر درماني نياز داريد. ما با تجربه‌ي چندين ساله‌اي که در زمينه پاک کردن تاتو داريم، در اغلب موارد با ديدن يک تاتو مي‌توانيم پيش‌بيني کنيم که چند جلسه ليزر براي پاک کردن آن لازم است. اما تعداد دقيق اين جلسات به سن تاتو، نوع رنگ‌هاي موجود در آن و عمق و غلظت هر رنگ بستگي دارد.

سن تاتو: تاتو‌هاي قديمي را مي‌توان در تعداد جلسات کمتري نسبت به تاتو‌هاي جديدتر پاک کرد. به طوري که براي پاک کردن يک تاتوي ۲۰ ساله ممکن است به دو يا سه جلسه کمتر از يک تاتوي تازه يک ساله، نياز باشد. براي مثال، پاک کردن کامل يک تاتوي يک ساله که در آن يک اسم با جوهر مشکي (يا سبز تيره) نوشته شده است، ممکن است به ۵ تا ۷ جلسه ليزر نياز داشته باشد.

رنگ تاتو: مسلماً پاک کردن بعضي از رنگ‌ها خيلي آسان‌تر از رنگ‌هاي ديگر انجام مي‌شود. مثلاً رنگ‌هاي خيلي تيره و آشکار مانند مشکي و قرمز را خيلي راحت‌تر مي‌توان پاک کرد. در حالي که پاک کردن رنگ‌هاي نارنجي، زرد، صورتي، قهوه‌اي و سايه‌هاي کم‌رنگ موجود در طرح تاتو، کمي سخت‌تر است. اما سخت‌ترين رنگ‌ها براي پاک کردن، شامل سبز روشن، آبي روشن و آبي فيروزه‌اي هستند. در جلسه مشاوره اوليه که به صورت رايگان براي شما برگزار مي‌شود، ما شما را در مورد تعداد جلسات لازم براي پاک کردن رنگ‌هاي خاص، راهنمايي مي‌کنيم.

غلظت رنگ: پاک کردن سايه‌ها و نقاط کم‌رنگ، آسان‌تر است، زيرا رنگ آن‌ها غليظ نيست. در بعضي از تاتوهايي که حروف خاصي در آن‌ها نوشته شده است، براي سايه زدن حروف و پر کردن فاصله بين آن‌ها از هاله‌هاي کم‌رنگ استفاده مي‌شود. براي نقش ابرها هم از سايه استفاده مي‌شود. سايه و هاله کم‌رنگ را مي‌توان در چند جلسه کوتاه پاک کرد، اما براي تجزيه رنگ قسمت‌هاي تيره و پاک کردن کامل آن به جلسات بيشتري نياز است.

 

 

 

دیدگاه خود را ثبت کنید