کشیدگی ردیف و محتوا

در مواقعی که تاتو ابرو انجام شده و بیمار از کم‌پشتی ابروها ناراضی است، کاشت ابرو روی تاتو توصیه می شود. البته این روش نیز مشکلاتی دارد چون ابروی پیوندی معمولا از ناحیه موهای ناحیه انتهای سر گرفته می‌شود. این قسمت از نظر ساختار مو شباهت بیشتری به موهای ابرو دارد، ولی رشد مو در نواحی دیگر بدن، مانند ابرو متوقف نمی‌شود. لازم است فرد برای مرتب کردن ابروها به آرایشگاه مراجعه کند. اما همچنان کاشت ابرو روی تاتو توصیه می شود. برای کاشت ابرو روی تاتو در کلینیک زیبایی تخصصی آریا کاشت مو یا ابرو انجام دهید با ما تماس بگیرید.

eyebrow-4-300x300 کاشت ابرو روی تاتو
بعد از پیوند ابرو ممکن است تورم، التهاب و قرمزی تا چند روز بعد از عمل باقی بماند که جای نگرانی نیست و خودبه‌خود از بین می‌رود. پیوند ابرو را باید فرد ماهر در این کار انجام دهد. فولیکول‌ها باید در جهت موهای اصلی کاشته شود. حدود 4-3 ماه طول می‌کشد که موهای کاشته‌شده نمای طبیعی خود را بازیابند. کاشت ابرو با بی‌حسی عمومی انجام می‌شود. از این رو، نسبتا بی‌عارضه و مطمئن است.

تمام کسانی که بعد از تاتو پشیمان می‌شوند، هرگز نباید برای پاک‌کردن تاتو به آرایشگر یا فردی که تاتو را برایشان انجام داده است، مراجعه کنند زیرا روش‌هایی که در نظر می‌گیرند، عارضه‌دار خواهدبود. ساده‌ترین کاری که آرایشگر‌ها انجام می‌دهند، این است که با رنگ‌های همرنگ پوست، رنگی که خراب شده است یا فرد می‌خواهد آن را پاک کند؛ ماسکه می‌کنند.پس بهتر است کاشت ابرو روی تاتو انجام شود. پاک‌کردن این رنگ بسیار سخت است زیرا با لیزرهایی که برای پاک‌کردن تاتو استفاده می‌کنیم، سیاهرنگ می‌شود و منظره بدی ایجاد می‌کند. بهتر است برای پاک‌کردن تاتو فقط به پزشک متخصص پوست مراجعه کنید. افرادی هم که تاتو دارند ولی می‌خواهند کاشت ابرو روی تاتو انجام دهند ابتدا باید طی چند جلسه لیزردرمانی رنگ تاتو را کم و بعد برای کاشت اقدام کنند. این کار به بهترشدن نمای کاشت کمک زیادی می‌کند. یکی از روش‌هایی که گاهی برای طبیعی‌تر‌شدن کاشت ابرو به افراد توصیه می‌کنیم، انجام یک تاتوی بسیار ملایم و ترجیحا به‌صورت‌ هاشوری است که باعث خطای دید و طبیعی به نظر رسیدن ‌ابروهای کاشته ‌شده می‌شود.

بعضی از افراد از شکل ابرو یا پرپشتی و کم‌پشتی آن راضی نیستند، به‌خصوص خانم‌هایی که ابروهای کم‌پشتی دارند همیشه سعی در پرپشت نشان دادن آن دارند و برای رسیدن به این هدف به کارهای مختلفی دست می‌زنند.

هنگامی که بیمار با کم‌پشتی ابرو مراجعه می‌کند، ابتدا باید بررسی شود که از اول ابروها کم‌پشت بوده یا چند وقتی است که این مشکل پیش آمده است چون عوامل متعددی در کم‌پشتی ابروها نقش دارند که باید بررسی شوند.

ولی بسیاری از خانم‌ها برای جبران کم‌پشتی تاتو انجام می‌دهند. تاتو در علم پزشکی فقط برای نواحی بی‌رنگ شده پوست و سوختگی تایید شده است.

پوست اولین و مهم‌ترین سد دفاعی بدن است که با تاتو کردن سد دفاعی آسیب می‌بیند و راه را برای ورود عفونت‌هایی مانند هپاتیت، تبخال و… باز می‌کند.

بنابراین در افرادی که ابروهای کم‌پشتی دارند و در ظاهر آنها تاثیر گذاشته، کاشت ابرو روی تاتو برتری دارد.

دیدگاه خود را ثبت کنید