کشیدگی ردیف و محتوا

کاشت مو طبیعی با دستگاه -مو-292x300 کاشت مو و ابرو طبیعی با دستگاه OKTOKT

کاشت مو بر اساس شرایط هر مراجعه کننده، به چند روش قابل انجام است. در حال حاضر، رایج ترین تکنیک های مورد استفاده شامل FUT، FIT، ترکیب هر دو و استفاده از دستگاه OKT برای کاشت مو است.

در روش FUT یک منطقه نواری شکل از پشت سر بیمار به طول حدود ۲۵ تا ۳۰ سانتی متر و عرض ۲ الی ۳ سانتی متر برداشته می شود. پوست به همراه فولیکول های مو، جدا شده و وارد مرحله آماده سازی می گردد. سپس محل برداشت با بخیه های مخصوص بسته می شود. در ادامه به بررسی کاشت مو با دستگاه OKT می پردازیم.

در روش FIT با ابزار ظریفی شبیه به پانچ، فولیکول های مو به صورت تک تک و جداگانه از ناحیه اهدا کننده جدا می شود. در این روش، برش و بخیه وجود ندارد.

در روش ترکیبی، از هر دو روش FUT و FIT بر اساس شرایط و آناتومی بیمار استفاده می شود.

روش های کاشت مو و کاشت ابرو جدید، این امکان را فراهم می‌کنند که فرد موهای از دست‌ رفته را به‌ وسیله  موهای طبیعی و در حال رشد خود، پر کند؛  بنابراین کاملاً کاشت موی طبیعی بوده و باعث بهبود ظاهر شخص و افزایش اعتمادبه‌نفس او می‌شود.

دستگاه OKT چیست ؟

okt کاشت مو و ابرو طبیعی با دستگاه OKT

دستگاه OKT با توجه به اینکه هر تار مو را به صورت دستی باید در آن جایگذاری کرد و عمل کاشت مو را انجام داد بیش تر در نواحی که موی زیادی نیاز ندارد کاربرد دارد . برای کاشت مو دقیق لازم است که بیش از 7 میلیمتر گرفت داخل پوست سر وارد شود تا بهترین نتیجه ممکن حاصل شود . هر گرفت حدودا 2 تا 2.5 میلیمتر طول دارد، دستگاه OKT با توجه به نحوه ساخت و دقتی که دارد این کار را به بهترین نحو ممکن انجام میدهد.

در کلینیک زیبایی آریا متخصصان پوست و مو با استفاده از این دستگاه در سطحی که برای کاشت مو یا کاشت ابرو در نظر گرفته شده بهترین بالا ترین تراکم ممکن را انجام دهند . دقت کاشت با این دستگاه جزو بهترین و دقیق ترین دستگاه های روز دنیا است . به طوری که در 1 سانتی متر مربع می توان تا 300 تار مو کاشت کرد . این دستگاه در حال حاظر در کلینیک آریا برای کاشت مو یا کاشت ابرو استفاده می شود تا مشتریان کلینیک از نتیجه کار خود رضایت کامل داشته باشند . در کلینیک زیبایی آریا تمام دقت نظر مدیران در رضایت مشتریان حلاصه می شود . در این راستا این دستگاه تهیه شده و در اختیار متخصصان کلینیک قرار گرفته .

دیدگاه خود را ثبت کنید