کشیدگی ردیف و محتوا

کاشت مو تضمینی

کلینیک زیبایی آریا با دارا بودن كامل ترين و پيشرفته ترين ابزار و تجهيزات روز دنيا براي انجام كاشت مو و نيز درمان انواع بيماريهاي مو يكي از معتبرترين مراكز پيوند موی طبيعی در ايران و نيز در سطح بين المللي ميباشد به گونه اي كه هرساله تعداد زيادی از متقاضيان کاشت مو تضمینی را از ساير نقاط ايران و نيز كشورهای حوزه خليج فارس و نيز اروپا و امريكا را به کلینیک آریا مي كشاند.

ThinkstockPhotos-487710327-WEB-600x347 کاشت مو تضمینیامروزه روش‌های مختلفی برای کاشت مو تضمینی به‌کار می‌رود که در مراکز كاشت مو پس از مشاوره با پزشک متخصص و موافقت نهایی بیمار صورت می‌گیرد. در اینجا برای آشنایی هر چه بیشتر شما، بهترین روش‌های کاشت موی طبیعی ذکر شده‌اند:


کاشت مو به روشflap
در این روش، بخشی از پوست سر که دارای مو است را به ناحیه موردنظر پیوند می‌زنند. البته این روش به‌دلیل عوارض جانبی از قبیل ایجاد ظاهر نه‌چندان زیبا و غیرعادی و همچنین عوارض جانبی دیگری از قبیل نکروز و حتی احتمال گذاشتن اسکار، امروزه فقط در موارد خاصی انجام می‌شود.

کاشت مو به روش scalp reduction
در روش اسکالپ ریداکشن یا روش کاهش پوست سر، توسط برش جراحی، وسعت منطقه طاسی سر کاهش داده شده و در پایان جراح ناحیه موردنظر را بخیه می‌زند.

کاشت مو به روشpunch graft
در این روش دسته‌ای از موها توسط پانچِ از روی سر یا بدن برداشته شده و در نواحی موردنظر که دچار ریزش مو شده بودند، کاشته می‌شود. از معایب این روش نمای نه چندان زیبا و در مواردی غیرطبیعی و عروسکی بود که منجر شد این روش نیز توسط بسیاری از مراکز کاشت مو کنار گذاشته شود و به علاقه‌مندان پیوند مو دیگر توصیه نشود.

کاشت مو به روش sut اس یو تی

این تکنیک برتر کاشت مو تضمینی روش sut اس یو تی دیگر همانند روش های رایج و سنتی نیازی به برش و جراحی و بجا ماندن اسکار و یا درد و تحمل زمان طولانی دوره نقاهت وغیره… وجود ندارد. در کلینیک زیبایی آریا می توانید توسط افرداد متخصص این روش انجام می شود، علت برتری کاشت مو به روش SUT نسبت به سایر روش های رایج، برداشت سریع و دقیق گرفتها است که زیر نظر مجرب ترین تیم دوره دیده و باتجربه کاشت مو انجام میشود و پس از ان نگهداری گرفتهای برداشته شده و سلامت آنها تا مرحله کاشت و انجام اسلیفت های بسیار ظریف کاشت گرفت ها که به فاصله زیر یک میلی متر انجام می شوند اینها برخی از مزیت های این تکنیک نسبت به سایر روش های کاشت مو می باشد.


کاشت مو به روشFUT
این روش در حال حاضر یکی از مهم‌ترین و پرکاربردترین تکنیک‌های کاشت مو تضمینی است. به این صورت که بافت نواری از پشت سر بیمار توسط پزشک کاشت مو برداشته شده و سپس ناحیه برداشت بخیه زده می‌شود. در مرحله بعد نیز بافت برداشته شده توسط پرسنل کلینیک کاشت مو و زیر میکروسکوپ‌های مخصوص، به واحدهای مو(FUG)  تبدیل می‌شوند. سپس برش‌های خاصی در نواحی موردنظر ایجاد شده و کاشتFUG ها داخل این برش‌ها صورت می‌گیرد. امروزه روش gold standard  کاشت موی طبیعی در سطح جهان است.


کاشت مو به روشFIT
در این تکنیک با استفاده از پانچ‌های بسیار ظریفی، واحدهای مو(FUG)  از نواحی سر یا بدن -بنا به تشخیص پزشک و مشورت با خود فرد- برداشته شده و سپس در نواحی موردنظر سر کاشته می‌شوند. نکته مهم این است که این موها به‌دلیل اینکه FUG هستند، نمای عروسکی و زشتی ایجاد نمی‌کنند و از طرف دیگر SCAR ناشی از برداشت آنها (برخلاف پانچ) به‌راحتی ترمیم می‌شود و هیچ‌گونه جای نگرانی از این بابت ندارد. البته این روش بیشتر در مواردی مورد استفاده قرار می‌گیرد که به تعداد کمی تار مو نیاز باشد مثلا در پیوند ابرو، مژه یا قسمت محدودی از ریش و سبیل یا در نواحی دیگری از پوست بدن که امکان برداشت بافت از پشت سر بیمار وجود ندارد.

نکته: انتخاب بهترین روش کاشت مو کاملا بستگی به نظر پزشک معالج دارد.

دیدگاه خود را ثبت کنید