بهترین مرکز کاشت مو

روش های کاشت مو روش fue و روش DHi

بهترین مرکز کاشت مو کجاست؟

 • در این روزها که کاشت مو همه گیر شده و اغلب کلینیک ها عمل کاشت را انجام میدهند انتخاب یک مرکز کاشت مو خوب و معتبر کمی سخت شده اما ما در این مقاله شما را راهنمایی میکنیم تا بهترین را برای خود انتخاب کنید.

مزایای کلینیک خوب

 • عمل کاشت مو یک عمل قطعی و تضمینی می باشد اما گاها اشتباهاتی هم باعث بد شدن یک کاشت مو می شود، به طور مثال عمل کاشت مو حتما باید در فضای اختصاصی و VIP انجام شود تا عاری از هرگونه ویروس باشد.

مشاوره کاشت و ترمیم مو

 • 80درصد اشتباهات در کاشت مو از قسمت مشاوره های اشتباه شروع میشود معمولا مراکز کاشت مو برای صرفه جویی در هزینه ها منشی هارا به جای متخصصان کاشت مو برای مشاوره در نظر میگیرند و همین امر باعث میشود تا مراجعه کننده نتواند بهترین روش کاشت مو را برای خود انتخاب کند
555ook کلینیک زیبایی کاشت مو

حالا که موضوع این مقاله را میدانید کمی جدی تر پیرامون کاشت مو با شما صحبت می کنیم، پیوند موی طبیعی چیست و برای چكسانی توصیه میشود : پیوند مو ویا همان كاشت مو این روز‌ها طرفداران بسیاری پیدا کرده است و طاسی سر به یک معضل به خصوص برای آقایان و در بعضی موارد در بانوان تبدیل شده است.

مقاله ای که میخوانید زیر نظر دکتر رامین انعام زاده متخصص پوست و مو و دارای بورد تخصصی پوست و مسئول فنی کلینیک آریا می باشد ، اینروزها آنقدر روش های کاشته موی جعلی زیاد شده است که متقاضیان کاشت مو سردرگم میشود که کدام یک از روش ها بهتر است، در این مورد لازم به ذکر است که شما باید دنبال بهترین روش کاشت مو مناسب با بانک مو و نوع ریزش مو خود باشید ، نه صرفا جدیدترین روش کاشت مو

اما اگر پیرامون روش های جدید کاشت مو بخواهیم صحبت کنیم به روش های میکرو اف یو ئی و دی اچ آی میرسیم که هردو جزء روش های کاشت مو بدون جراحی می باشند، توجه فرمایید که روش های جراحی در کاشت مو مثل ترکیبی یا اف یو تی دیگر توصیه نمیشود  ، این روش ها کمی قدیمی شده است و جایگزین آن روش های جدیدتری می باشد به طور مثال روش Micro Fue که در آن برداشت مو با دستگاه میکروموتور انجام شده و دیگر احتیاجی به جراحی وجود ندارد و به صورت دانه دانه بدون جراحی برداشت مو انجام میشود

ghablo کلینیک زیبایی کاشت مو
 • مزايای كاشت مو به روش Micro Fue
 1. محل برداشت جهت پيوند مو در پشت سر غير قابل رويت
 2. پوست محل كاشت مو كاملا طبيعي و بدون فرورفتگي و برجستگي
 3. ترمیم بانک مو بعد از 6 ماه
 4. فراهم نمودن درصد رشد مو 90% تا 100% موهاي كاشته شده
 5. دوران نقاهت بسیار کوتاه
 • مزایای کاشت مو به روش DHI
 1. کاشتِ حدودا 4 وهزار و 500 گرافت
 2. دقت بسیار بالا و خطای صبر
 3. کاملا بدون درد و بدون حونریزی شدید
 4. دوران پس از درمان بسیار پایین
 5. پوشش دادن تمام سر با تراکم یکسان و بالا

کاشت مو و روش های پیوند موی طبیعی سر

افزایش ریزش مو و شمار افرادی که در مطب های متخصصان پوست و مو در جستجوی راه حلی برای داشتن موهای پرپشت هستند این روزها بازار کاشت موی طبیعی سر و.. را داغ کرده است. بهتر از قبل از استفاده از روش های مختلف کاشت موی سر در مورد انها اطلاعات کافی داشته باشید.

کاشت مو

کاشت مو چیست؟

درحال حاضرتنها راه درمان وترمیم موهای ازدست رفته استفاده از پیوندموی طبیعی است که این پیونددرنواحی مختلف ازجمله(سر – ابرو – ریش – سبیل – مژه – نواحی اسکار) قابل انجام است . کاشت مو اولین بار درسال 1939توسط پزشک ژاپنی آقای دکتر Dr.Okuda مطرح وسپس درسال 1959توسط پزشک آلمانی Dr.Orentreich عملی گردید. درسالهایی که گذشت تجارب وروش های متعددی موردآزمایش قرارگرفت ودرنهایت امروزه بابهرگیری ازتکنولوژی جدید از دسته های کوچکترمو موسوم به میکروگرافت (micrograft) استفاده می شودکه سبب نتایج رضایت بخش وظاهری طبیعی شده است وامری که تاچندی پیش حتی تصورش هم دشواربودامروزه تبدیل به یکی ازاعمال جراحی سرپایی وبسیار سبک شده است که برپایه برداشت سالم ریشه های موی شخص وکاشت آنها درنقاط مورد نظر استوار می باشد.

مراقبت‌های لازم بعد از کاشت مو

بعد از عمل کاشت مو بهتر است برای رفتن به منزل یک‌نفر همراهی‌تان کند و سه روز اول را ترجیحا استراحت کنید.

در چند شب اول هنگام استراحت دو بالش نرم را به‌نحوی زیر سرتان قرار دهید که به حالت نیمه خوابیده باشید.

تا یک هفته بعد از کاشت مو از انجام فعالیت‌های سنگین که نیاز به فشار آوردن و زور زدن دارند، اجتناب کنید. از خم و راست شدن زیاد، سرفه و عطسه‌ی شدید و حرکات سریع هم خودداری کنید. عرق کردن سبب عفونت در ناحیه‌ی کاشت و محل زخم می‌شود.

تا دو هفته سرتان را زیاد به‌سمت جلو خم نکنید چرا که پوست سر کش می‌آید و خطر به‌جاماندن جای اسکار و زخم در محل برداشت مو بیشتر می‌شود.

به‌مدت دو هفته محل برداشت مو در پشت‌سر را به‌طور مرتب در طول روز و شب گرم و مرطوب نگه داريد. معمولا پزشک کمپرس با حوله‌ی گرم و خيس يا اسفنج مرطوب و گرم را تجویز می‌کند. گرم و مرطوب نگه داشتن موضع برداشت مو کمک فراوانی به بهبود سريع‌تر زخم‌ها می‌کند و اسکار (جوشگاه) محل برداشت نيز کمتر مشخص خواهد شد.

داروهای تجویزشده و به‌خصوص آنتی‌بیوتیک‌ها را برای جلوگیری از عفونت سر‌ ساعت مشخص میل کنید.

اگر قرص آهن مصرف می‌کنید، به‌مدت یک هفته مصرف آن را قطع کنید.

روزانه سر را با شامپوی تجویزشده توسط پزشک به‌صورت کاملا ملایم و بدون دستکاری محل کاشت مو شست‌وشو بدهید. طریقه‌ی صحیح شست‌وشوی سر توسط پزشک معالج به شما آموزش داده خواهد شد. کبرهایی که در محل کاشت مو وجود دارند، با شست‌وشوی ملایم روزانه خودبه‌خود می‌افتند بنابراین از کندن آ‌نها جدا خودداری کنید. این کبرها باید بدون دخالت مستقیم و به‌صورت طبیعی شروع به ریزش کنند.

از هفته‌ی دوم می‌توانید ورزش سبک (به‌جز شنا) را آغاز کنید، اما انجام ورزش‌های سنگین را به یک ماه بعد از عمل موکول کنید.

مواظب باشید به سرتان ضربه نخورد. به‌مدت دو هفته بعد از عمل لباس‌های جلوبسته نپوشید و مراقب باشید موقع تعویض لباس آن را روی موهایتان نکشید. بهتر است از پیراهن‌های یقه‌دار مثل تی‌شرت در روز عمل استفاده نکنید و به‌جای آن پیراهن‌های دکمه‌دار بپوشید تا در هنگام پوشیدن لباس هیچ‌گونه برخوردی با موهای شما پیش نیاید.

بعد از عمل کاشت مو، سردرد امری طبیعی است. در این صورت طبق نظر پزشک از داروهای مسکن استفاده کنید.

در برخی روش‌های کاشت مو ممکن است شب بعد از جراحی یا تا چند روز بعد از آن خونریزی داشته باشید. اگر نتوانستید خونریزی را با استراحت یا وارد کردن فشار به محل خونریزی کنترل کنید، با پزشک‌تان تماس بگیرید.

بی‌حسی محل کاشت مو و ورم اطراف چشم و پیشانی امری طبیعی است که معمولا چند روز طول می‌کشد. در برخی موارد در چهارمین روز بعد از عمل اطراف چشم بیمار کبود می‌شود.

کیست، برآمدگی و زخم در محل کاشت مو امری طبیعی است و بعد از چند هفته از بین می‌روند.

بعد از کاشت مو ، موهای قدیمی کمی نازک می‌شوند که این مسئله به‌خاطر شرایط پس از عمل است و جای نگرانی نیست. معمولا بعد از چندماه موها مجددا ضخیم می‌شوند.

معمولا یکی دو روز بعد از کاشت می‌توانید در محل کارتان حاضر شوید.
در طول هفته‌ی اول بعد از جراحی، بهتر است بعد از حمام اجازه دهید موها به‌طور طبیعی خشک شوند. در این مدت ناحیه‌ی اطراف فولیکول‌های مو و ناحیه‌ی اهداکننده بی‌حس است. برای همین ممکن است هنگام استفاده از سشوار بدون اینکه متوجه شوید، ناحیه‌ی درمان‌شده را بسوزانید.

دو هفته بعد از کاشت می‌توانید شست‌وشوی عادی و استحمام با فشار عادی آب را انجام دهید.

tell-aria-300x79 کلینیک زیبایی کاشت مو